הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

אלונים מ.מ.ש | מוצרי תשתית ואינסטלציה | אלונים מ.מ.ש

מדיניות אבטחת איכות

חברת אלונים מ.מ.ש. הינה חברה מוסמכת ע"י הארגון הבין לאומי לתקינה ובעלת תקן ISO 9001:2000 , תקן ניהול אבטחת איכות פנים אירגונית.

החברה מנהלת מערך אבטחת איכות בתהליכי הלוגיסטיקה והמנהלה וכמו-כן בבדיקת איכותם ותקינותם של מוצרי החברה אותם אלונים מ.מ.ש. משווקת.

תהליכי אבטחת האיכות בחברה מתבצעים מרגע הזמנת המוצרים ע"י הלקוח ועד הגעתם ליעד המבוקש תוך הקפדה על שביעות רצונו של הלקוח גם אחרי קבלת המוצר המוזמן.

תהליכי אבטחת האיכות של חברת אלונים מ.מ.ש. מושרשים בארגון גם בעבודה מול הספקים או היצרנים מהם נרכשים המוצרים תוך ווידוא קבלת המוצרים בהתאם לתקנים הנדרשים ע"י מדינת ישראל ודרישות הלקוח הסופי.

מערך הבטחת האיכות של חברת אלונים מ.מ.ש., אחראי על בדיקת התאמתם של המוצרים לתו התקן הישראלי והתקנים הבין לאומיים הנדרשים, יישום והקפדה בתוך הארגון בתחומי אבטחת האיכות, קשר מתמיד עם היצרן וליווי היצור ואספקה בהתאם לאיכות הנדרשת ע"י אלונים מ.מ.ש.
ולקוחותיה, ביצוע ביקורת ומתן פתרונות לבעיות המתעוררות בתהליך היצור והאספקה וביצוע ביקורת פנים אירגונית על תהליכיה כדי לשפר, לשדרג ולספק את הפתרון האופטימלי והמהיר ביותר בהתאם לרצון הלקוח.

אבטחת האיכות בחברת אלונים מ.מ.ש. שמה דגש על איכות מערך האספקה הכולל מרגע קבלת ההזמנה  מהלקוח, אפיון המוצר והזמנתו מהיצרן/ספק, ליווי תהליך היצור, האספקה, אחסנת המוצר במחסן והוצאתו אל הלקוח בהתאם לדרישות ולציפיות הלקוח, התקנים הישראלים, התקנים הבינלאומיים וצרכי השוק.

בכל הקשור למוצרי היבוא של חברת אלונים מ.מ.ש., נציגנו מבקרים במפעלים הרלוונטיים בחו"ל ומקפידים על קבלת אישור מכון התקנים לכל מוצר המיובא לארץ אשר נדרש באישור מת"י להתאמה לתקן ישראלי.

מדיניות אבטחת האיכות של חברת אלוניםמ.מ.ש ,מחייבת לספק ללקוחותיה מוצרים העומדים בדרישות הלקוח באיכותם וברמת השירות הנדרשת.אלונים מ.מ.ש. מספקת מוצרים העומדים בדרישות התקן הבינלאומיות כגון : DIN, IEC, EN, ASME, ANSI, UL, FM, BS וכו`, ובתקנים הישראליים כגון ת"י – 900, ת"י – 884 וכו`.

אלונים מ.מ.ש. עוקבת ומבקרת את ספקי/יצרני החברה בהתאם לתקנים המוזכרים לעיל ואחרים, וכמו-כן דואגת לטיפול בתלונות הלקוחות ומתן פתרונות הולמים לשביעות רצונם.

מטרת מערך אבטחת האיכות של חברת אלונים מ.מ.ש. היא מתן יעוץ, וידוא וביקורת על התהליכים המתבצעים בחברה לשם אספקת המוצרים והפתרונות המיטביים בהתאם לתקנים הנדרשים, לשוק ולדרישות הלקוחות .

הסדרי נגישות

במקום יש חניות נכים
הכניסה נגישה לכלל המחלקות
קיים תא שרותי נכים
קיים תא מעלית למפלס המשרדים